Yhteystiedot / Contacts

Yhteystiedot

Käyntiosoitteet
– Temppelikatu 6 B, 00100 Helsinki
Puh. 020 7118 590 (vaihde)
– Kauppakatu 28, 70110 Kuopio (Kauppakeskus Aapeli, 3. kerros, sisäänkäynti A-porraskäytävän kautta)
Puh. 020 7118 694

Yleinen sähköposti info(at)helimaki.fi.
Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)helimaki.fi.
Henkilökohtaiset puhelinnumeromme löytyvät Yritys – tekijät -sivulta ja tämän sivun alalaidasta.

Laskutustiedot >

Otamme mielellämme vastaan postia tai palautetta myös oheisella lomakkeella.

Yhteyslomake

Hyvän akustiikan tekijät

Pekka Taina

Pekka Taina

DI, FISE PV (akustiikka)
FISE AA (tärinä)
Palvelualuejohtaja
+358 20 7118 691
pekka.taina@helimaki.fi

Aki Haapaniemi

Aki Haapaniemi

TkT
Akustiikkasuunnittelija

+358 20 7118 593
aki.haapaniemi@helimaki.fi

Erno Huttunen

Erno Huttunen

DI, FISE V+ (akustiikka)
Suunnittelujohtaja
Kuopio

+358 20 7118 694
erno.huttunen@helimaki.fi

Santtu Huusko

Santtu Huusko

RI (AMK)
Nuorempi akustiikkasuunnittelija
Kuopio
+358 20 7118 699
santtu.huusko@helimaki.fi

Anttoni Kananen

Anttoni Kananen

DI, FISE V+ (akustiikka) Suunnittelupäällikkö
+358 20 7118 592
anttoni.kananen@helimaki.fi

Ville Karhu

Ville Karhu

Arkkitehti
Akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 696
ville.karhu@helimaki.fi

Perttu Korhonen

Perttu Korhonen

DI, FISE V+ (akustiikka)
Projektipäällikkö

+358 20 7118 693
perttu.korhonen@helimaki.fi

Petteri Laine

Petteri Laine

DI, FISE V+ (akustiikka) Projektipäällikkö
+358 20 7118 698
petteri.laine@helimaki.fi

Aleksi Mikkola

Aleksi Mikkola

Insinööriopiskelija (AMK) Mittausteknikko
+358 20 7476850
aleksi.mikkola@helimaki.fi

 Sami Mäkinen

Sami Mäkinen

DI, FISE T (akustiikka) Akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 597
sami.makinen@helimaki.fi

Ville Mäntyniemi

Ville Mäntyniemi

DI
Akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 598
ville.mantyniemi@helimaki.fi

Marko Oksanen

Marko Oksanen

FL
Akustiikkasuunnittelija
Kuopio

+358 20 7118 695
marko.oksanen@helimaki.fi

Jarkko Punnonen

Jarkko Punnonen

DI, FISE V+ (akustiikka)
FISE A (tärinä)
Projektipäällikkö
+358 20 7118 595
jarkko.punnonen@helimaki.fi

Tuomas Pärnänen

Tuomas Pärnänen

DI, FISE V (akustiikka)
Projektipäällikkö

+358 20 7118 596
tuomas.parnanen@helimaki.fi

Matias Remes

Matias Remes

DI, FISE A (akustiikka) Suunnittelupäällikkö
+358 20 7118 599
matias.remes@helimaki.fi

Olli Santala

Olli Santala

TkT, FISE T (akustiikka)
Laatupäällikkö

+358 20 7118 697
olli.santala@helimaki.fi

Tommi Saviluoto

Tommi Saviluoto

RI (AMK), FISE A (akustiikka)
FISE AA (tärinä)
Suunnittelupäällikkö
+358 20 7118 690
tommi.saviluoto@helimaki.fi

 Miikka Valtonen

Miikka Valtonen

DI, FISE V (akustiikka)
FISE A (tärinä)
Projektipäällikkö
+358 20 7118 692
miikka.valtonen@helimaki.fi