Hyvän akustiikan tekijät

Anttoni Kananen

Anttoni Kananen

DI, FISE T (akustiikka) Projektipäällikkö
+358 20 711 8592
anttoni.kananen@helimaki.fi

Jarkko Punnonen

Jarkko Punnonen

DI, FISE T (akustiikka) A (tärinä) Projektiakustikko
+358 20 7118 595
jarkko.punnonen@helimaki.fi

Perttu Korhonen

Perttu Korhonen

DI, FISE T (akustiikka) Projektiakustikko
+358 20 7118 693
perttu.korhonen@helimaki.fi

Petteri Laine

Petteri Laine

DI, FISE V+ (akustiikka) Projektiakustikko
+358 20 7118 698
petteri.laine@helimaki.fi

Olli Santala

Olli Santala

Tekn.tri, Akustiikkasuunnittelija
Laatupäällikkö

+358 20 7118 697
olli.santala@helimaki.fi

Oliver Merilaid

Oliver Merilaid

DI Akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 593
oliver.merilaid@helimaki.fi

 Sami Mäkinen

Sami Mäkinen

DI, FISE T (akustiikka) Akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 597
sami.makinen@helimaki.fi

 Miikka Valtonen

Miikka Valtonen

DI, FISE T (akustiikka)
Akustiikkasuunnittelija

+358 20 7118 692
miikka.valtonen@helimaki.fi

Matias Remes

Matias Remes

DI, FISE A (akustiikka) Projektipäällikkö
+358 20 7118 599
matias.remes@helimaki.fi

Ville Karhu

Ville Karhu

Arkkitehti
Nuorempi akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 696
ville.karhu@helimaki.fi

Tuomas Pärnänen

Tuomas Pärnänen

DI, FISE T (akustiikka)
Akustiikkasuunnittelija

+358 20 7118 596
tuomas.parnanen@helimaki.fi

Pekka Taina

Pekka Taina

DI, FISE PV (akustiikka), AA (tärinä) Suunnittelu- ja laatujohtaja
+358 20 7118 691
pekka.taina@helimaki.fi

Saara Helimäki

Saara Helimäki

VTM, partneri (Sitowise) Toimitusjohtaja
+358 20 7118 594
saara.helimaki@helimaki.fi

Ville Mäntyniemi

Ville Mäntyniemi

DI Nuorempi akustiikkasuunnittelija
+358 20 7118 598
ville.mantyniemi@helimaki.fi

Tommi Saviluoto

Tommi Saviluoto

RI, FISE A (akustiikka) AA (tärinä) Projektipäällikkö
+358 20 7118 690
tommi.saviluoto@helimaki.fi

Helimäki Akustikot Kuopiossa:

Erno Huttunen

Erno Huttunen

DI, FISE A (akustiikka) Aluepäällikkö, Kuopio
+358 20 7118 694
erno.huttunen@helimaki.fi

Marko Oksanen

Marko Oksanen

FL Akustiikkasuunnittelija Kuopio
+358 20 7118 695
marko.oksanen@helimaki.fi